Kara Murat Devler Savaşıyor | Cüneyt Arkın, Canan Perver | Türk Filmi | Full HD

3 İzlenme
Published
Başrolde Cüneyt Arkın ve Canan Perver'in yer aldığı 1978 yapımı Kara Murat Devler Savaşıyor filmi restorasyonlu & full HD ve tek parça olarak sizlerle, iyi seyirler! Kara Murat Devler Savaşıyor gibi diğer Türk filmlerimizin de yer alacağı tek parça restorasyonlu Yeşilçam filmleri serimizin devamını kaçırmamak için Erler Film Türker İnanoğlu kanalımıza buradan ➡️ http://bit.ly/ErlerFilm ABONE olmayı unutmayın!

Kara Murat Fatih'in Fedaisi: https://youtu.be/gYmfyZBSS40

Kara Murat Fatih'in Fermanı: https://youtu.be/fBp5Gh0hUg8

Kara Murat Ölüm Emri: https://youtu.be/A1hb3ZqYRo0

Web Sitesi: http://www.erlerfilm.net
Twitter: https://twitter.com/erlerfilm_
Facebook: https://www.facebook.com/ErlerFilm
Instagram: https://www.instagram.com/erler.film/

RESTORASYONLU TÜRK FİLMLERİ ➡️ http://bit.ly/TurkFilmiIzle

YABANCI DAMAT ➡️ http://bit.ly/YabanciDamat

ÇİÇEK TAKSİ ➡️ http://bit.ly/CicekTaksi

ANNE BABAMLA EVLENSENE➡️ http://bit.ly/AnneBabamlaEvlensene

ŞAKA YAPTIK ➡️ http://bit.ly/SakaYaptik

CÜMBÜŞİYE ➡️ http://bit.ly/Cumbusiye

BİR BAŞKA GECE ➡️ http://bit.ly/BirBaskaGece

Filmin Özeti (Spoiler içerir):

Filmde, Kara Murat’ın iftiraya uğrayan bir sadrazamı kurtarması anlatılır. Kani Paşa sadrazamın yerine geçmek ister. Kardeşi Kumandan Davut Bey ise Mora’nın valisi olmak için çabalar. İki kardeş sadrazam Mahmut Paşa’ya iftira atarak emellerine ulaşmayı amaçlar. Padişaha, sadrazamın Mora halkından rüşvet aldığını ve Mora’ya atanan valilerin ortadan kaybolduğunu söylerler. Padişah, sadrazam Mahmut Paşa’nın katline ferman verir. Ancak yeniçerilerden Kara Murat önce tahkikat yaptırmak gerektiğini söyler. Padişah, kendisine karşı çıkan Kara Murat’ı zindana attırır. Kara Murat, zindandan kaçarak Kani Paşa’nın yalanlarını ortaya çıkarmaya çalışacaktır.

Filmin Adı: Kara Murat Devler Savaşıyor
Yönetmen: Natuk Baytan
Görüntü Yönetmeni: Çetin Gürtop
Oyuncular: Cüneyt Arkın, Canan Perver
Yapım: Erler Film
Yapımcı: Türker İnanoğlu
Senaryo: Fuat Özlüer, Erdoğan Tünaş, Rahmi Turan
Eser: Rahmi Turan, Abdullah Turhan
Yapım Yılı: 1978

"Erler Film Türker İnanoğlu Sunar..." Erler Film'in kurulduğu 1960 yılından bugüne nesiller bu cümleyle büyüdü.. Önce beyaz perdede yankılandı bu cümle, sonra da renkli camda...

Erler Film, Yeşilçam'ın YouTube Kanalı. Yeşilçam filmleri tek parça ve restorasyonlu olarak Erler Film Türker İnanoğlu kanalında! Cüneyt Arkın filmleri arasından sizlere sunduğumuz yapımlar arasında bu kez sırada Cüneyt Arkın'ın Canan Perver ile birlikte başrolde olduğu 1978 yapımı Türk filmi Kara Murat Devler Savaşıyor var. Sizlere full hd ve tek parça Türk filmleri sunmaya devam edeceğiz, takipte kalın!

Türker İnanoğlu Erler Film, 1960 yılından bugüne imza attığı 205 Yerli Film, 4264 Bölüm Tv Dizisi ve sayısız Müzik ve Eğlence programını siz değerli izleyicilerinin beğenisine sunuyor.

#cüneytarkın #cüneytarkınfilmleri
Kategori
Yerli Sinema
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.