Ordu Trafik Kazaları Mobese Görüntüleri

53 İzlenme
Published
Ordu’daki trafik kazaları mobese kameralarına böyle yansıdı.

Ordu'da farklı tarihlerde şehir merkezinde meydana gelen trafik kazaları, İl Emniyet Müdürlüğü'nün MOBESE kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

İhlas Son Dakika YouTube Kanalı Abone Olmak İçin
► http://bit.ly/IhlasSonDakika

Sabit ve hareketli MOBESE kameralarının, farklı tarihlerde kaydettiği trafik kazalarının genellikle sürücülerin dikkatsizliği ve kural hatasından kazaların meydana geldiği görüldü.
Görüntülerde, aşırı hız, dikkatsizlik ve kural ihlallerinin neden olduğu kazalarda ölüm yaşanmadı. MOBESE kameralarına yansıyan görüntülerde daha çok sürücü hataları ön plana çıktı. Özellikle ışıklı kavşaklarda ve gece saatlerinde trafik kazalarının çok yaşanması dikkat çekti.

Kaydedilen görüntülerde, bir kavşakta cip ile kamyonetin çarpışması sonucu cipin takla atması kaydedilirken, farklı bir kayıtta ışıklı kavşakta ıslak zeminden dolayı duramayıp önündeki araçları sürüklemesi yer alıyor. Minibüs ile kamyonetin çarpışması sonucu devrilen minibüsün de yer aldığı görüntüler arasında, kazaların özellikle kavşaklarda ve gece saatlerinde olması da dikkatleri çekiyor.

#haber #ordu #kaza #trafikkazası #mobese

İhlas Son Dakika Web Sitesi
► http://www.ihlassondakika.com

İhlas Son Dakika Sosyal Medya Adresleri
► https://facebook.com/ihlassondakika
► https://twitter.com/ihlassondakika
► https://plus.google.com/+ihlassondakika
► https://instagram.com/ihlassondakika

İhlas Son Dakika Haber Akışı
► http://www.ihlassondakika.com/rss-service
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.