Aslı Bekiroğlu’nun ifşa görüntüleri videosu internete yayıldı! Silinmeden İzle!!!!!

6
Published on Şubat 3, 2020 by
Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu’nun sansürsüz ifşa görüntüleri videosu magazin dünyasına bomba gibi düştü. Asli Bekiroğlu’na ait olduğu iddia edilen fotoğrafların ortaya çıkması sonrası Aslı Bekiroğlu Google’da en çok arananlar listesine girdi. Yatak odasında, tuvalette çekilmiş görüntüler ile bir çok çıplak fotoğraf ve videoların da ifşa olduğu görüntüler sonrası Aslı Bekiroğlu’ndan henüz bir açıklama gelmedi. Ünlü oyuncunun iPhone’da kullanılan iCloud hesabının hacklendiği düşünülüyor. Aslı Bekiroğlu, 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nde tamamlamıştır. Aslı Bekiroğlu’na dair merak edilenlerin tümünü sizler için derledik.
Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu ifşa görüntüleri sızdırıldı. İnternete düşen Asli Bekiroğlu’na ait olduğu iddia edilen fotoğrafların ortaya çıkması sonrası fotoğraflar Aslı Bekiroğlu’na mı ait sorusu sorulmaya başlandı. Bu bağlamda Aslı Bekiroğlu nereli, kaç yaşında? Aslı Bekiroğlu kimdir, hangi dizilerde oynadı? gibi soruların yanıtları merak ediliyor. Aslı Bekiroğlu, 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nde tamamlamıştır. Son olarak Benim Tatlı Yalanım ve Jet Sosyete dizisinde rol alan Aslı Bekiroğlu hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz.

ASLI BEKİROĞLU SANSÜRSÜZ İFŞA GÖRÜNTÜLERİ

İnternette çektiği videolar sonrası oyunculuk dünyasına giren Aslı Bekiroğlu, Star tv’de yayınlanan Benim Tatlı Yalanım dizisi ile daha da ünlü oldu. Bu sabah ise Aslı Bekiroğlu’na ait olduğu öne sürülen ifşa fotoğrafları ortaya çıktı. Yatak odasında, tuvalette çekilmiş görüntüler ile bir çok çıplak fotoğraf ve videoların da görüntüler sonrası Aslı Bekiroğlu’nden bir açıklama gelmedi. Ünlü oyuncunun iPhone’da kullanılan iCloud hesabının hacklendiği düşünülüyor..
Tag

Add your comment

Your email address will not be published.