Hande Sarıoğlu’nun oryantal dansı

3
Published on Şubat 12, 2021 by
Sosyal medya hesabından dans ettiği anları paylaştığı için işine son verildiği iddia edilen spor spikeri Hande Sarıoğlu Instagram hesabından dikkkat çeken bir atak yaptı.

Dans görüntüleri nedeniyle işine son verildiği iddia edilen spor spikeri Hande Sarıoğlu yeni mesleğini sosyal medya hesabına yazdı. Sarıoğlu, Instagram hesabında Spor Spikerliği‘nin yanına oryantal’i de ekledi.

İşte Hande Sarıoğlu’nun açıklamaları:

Karşılıklı aldığımız bir karar. Haber kanalının ciddiyeti, bir ağırlığı vardır. Fakat ben de kendi karakterimden vazgeçemiyorum. Ben renkli bir kişiliğim. Daha önce de kanal yönetimi beni uyarmıştı. Daha dikkatli olmalısınız’ denildi. Ben de renkli kişiliğimden vazgeçemeyeceğimi söyledim ve karşılıklı anlaşarak istifamı verdim. Kanalımı çok seviyorum, beni hiçbir şekilde mağdur etmedi. Ben ne yaptığımın, paylaşımlarımın farkındayım. Dans gösterim de renkliydi, bunun farkındayım. Ancak dans ettim diye de tu kaka değilim.


Abone ol ve son gelişmelerden ilk senin haberin olsun🔔
https://www.youtube.com/tv100canlıyayın/?sub_confirmation=1

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın📢
https://www.youtube.com/channel/UCndsdUW_oPLqpQJY9J8oIRg/join


Türkiye’nin yeni YÜZ’ü tv100 son dakika haberleri, Okan Bayülgen, Ertan Özyiğit, Oytun Erbaş, canlı yayınlar ve yeni video serileriyle her an elinizin altında.

www.tv100.com

tv100 Canlı Yayın İzle ➤ https://www.youtube.com/watch?v=M0eAO5YMDXQ

tv100 uydu bilgileri📡
TÜRKSAT 4A
Frekans: 12729
Sembol: 30000
Polarizasyon: V (Dikey)
tv100 Kablo TV, DIGITURK, Turkcell TV+ ve DSMART platformlarında da 37. kanaldan, tivibu 51. kanaldan, Tivibu 47. kanaldan, Vodafone TV’de ise 36. kanaldan izlenebilir.


Facebook: https://www.facebook.com/tv100com/
Twitter: https://twitter.com/tv100
Instagram: https://www.instagram.com/tv100magazin/
Youtube: https://www.youtube.com/tv100magazin

#tv100 #tv100magazin #tv100haberler
Category Tag

Add your comment

Your email address will not be published.