KIVANÇ TATLITUĞ BABALIK DUYGUSUNU ANLATTI SON DAKİKA MAGAZİN HABERLERİ SEDA SAYAN MÜGE ANLI ÇAĞLAR

26
Published on Mayıs 20, 2022 by
Kıvanç Tatlıtuğ babalığı anlattı: Bedenimde hissettim.
Geçtiğimiz ay oğlu Kurt Efe’ye kavuşan Kıvanç Tatlıtuğ, eşinin ve kendisinin yaşadığı değişimi anlattı. Tatlıtuğ babalık hakkında açıklamalarda bulundu.
Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bir dergiye verdiği röportajda yaşadığı babalık duygularını anlattı. Eşi Başak Dizer’in hamileliğini kendi bedeninde hissettiğini ifade eden ünlü oyuncu, “Büyülü bir şey” diye konuştu.
2016 yılında yurt dışında nikah masasına oturan Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ 15 Nisan’da ilk bebeklerine kavuştu. Ünlü çift, oğullarına Kurt Efe İsmini vermişti.
L’Officiel Türkiye dergisine konuşan Kıvanç Tatlıtuğ, yaşadığı ilk babalık duygusunu anlattı. Yaşadığı heyecandan bahseden oyuncu, “Diyorlar ki erkekler çocukları doğmadan babalık hissiyatına giremezler. Bende tam tersi oldu. Başak’ın karnının büyüdüğünü hissediyorum. Karnı gözlerimin önünde büyürken benim o hissiyata girememem mümkün mü sence? Dönüşmeye başladım. Çekmiş olduğu sıkıntıyı kendi bedenimde hissetmeye başladım. Büyülü bir şey” diye konuştu.
#magazin #kıvançtatlıtuğ #trend
En yeni gelişmelerden anında haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg/join

Kanalıma Abone olmak için: https://www.youtube.com/channel/UCeQHDjwpbzJKrqbCOlVmyvg?sub_confirmation=1
Selamlar ben Mustafa Arılık ! Youtube henüz yeni başladım. Kanalımda oyun, oyun tanıtım, eğitim, eğlence, vlog, ve sizlere bazı konularda yardımcı olabilmek amacıyla ”nasıl yapılır” videoları paylaşıyorum. Ayrıca iyi bir ”Pubg Mobile” oyuncusuyum. Videoları montaj yaparken çok eğleniyorum ve birçok komik anlar yaşıyorum. Hergün yeni video paylaşıyorum. Eğer sizde bana katılmak isterseniz kanalıma abone olabilirsiniz.
Category Tag

Add your comment

Your email address will not be published.